| Gewicht | 16.513 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 5800 × 145 × 21 mm |
| Lattype | vlonderplank |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Breedte | 145 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Lengte | 5800 mm |
| Extra informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Kopmaat | 2,1 x 14,5 cm |
| Lengte | 500+ cm |
Alle Producten
Tatajuba hardhout vlonderplank 21x145x5800mm kunstmatig gedroogd, geschaafd, FAS
€70.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Vuren dubbele glas deur 6-ruits zwart gespoten B1850xH2050mm buitenmaat, linksdraaiend
€645.00 - Alle Producten
Tatajuba hardhout vlonderplank 21x145x3650mm kunstmatig gedroogd, geschaafd, FAS
€44.00 - Alle Producten
Set 14 – EPDM dakbedekking 7500x3600mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€619.00Oorspronkelijke prijs was: €619.00.€576.00Huidige prijs is: €576.00. - Alle Producten
Set 18 – EPDM dakbedekking 6800x4800mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€749.00Oorspronkelijke prijs was: €749.00.€697.00Huidige prijs is: €697.00.










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.