| Gewicht | 40.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 × 1000 × 20 mm |
| Inbegrepen | EPDM contactlijm (1-zijdige verlijming) |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 7500 mm |
| Lengte | 3600 mm |
| Dikte | 1.14 mm |
| Maatwerk | Nee |
| LSFR certificering | Ja |
| Materiaal | Epdm |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Set 14 – EPDM dakbedekking 7500x3600mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€619.00 Oorspronkelijke prijs was: €619.00.€576.00Huidige prijs is: €576.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Set 18 – EPDM dakbedekking 6800x4800mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€749.00Oorspronkelijke prijs was: €749.00.€697.00Huidige prijs is: €697.00. - Alle Producten
Set 20 – EPDM dakbedekking 6800x5600mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€874.00Oorspronkelijke prijs was: €874.00.€813.00Huidige prijs is: €813.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.