| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 110 × 110 × 130 mm |
| Toe te passen op | hout |
| Gebaseerd op | water |
| Dekking | transparant |
| Kleurgroep | transparant |
| Gemiddeld verbruik | 0.17 L |
| Moet geprimed | Nee |
| Inhoud (liter) | 1 L |
| Kleur | Kleurloos |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.