| Gewicht | 10.392 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 3650 × 145 × 21 mm |
| Lattype | vlonderplank |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Breedte | 145 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Lengte | 3650 mm |
| Extra informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Kopmaat | 2,1 x 14,5 cm |
| Lengte | 300 – 400 cm |
Alle Producten
Tatajuba hardhout vlonderplank 21x145x3650mm kunstmatig gedroogd, geschaafd, FAS
€44.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Set 14 – EPDM dakbedekking 7500x3600mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€619.00Oorspronkelijke prijs was: €619.00.€576.00Huidige prijs is: €576.00. - Alle Producten
Set 18 – EPDM dakbedekking 6800x4800mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€749.00Oorspronkelijke prijs was: €749.00.€697.00Huidige prijs is: €697.00. - Alle Producten
Set 20 – EPDM dakbedekking 6800x5600mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€874.00Oorspronkelijke prijs was: €874.00.€813.00Huidige prijs is: €813.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.