Deze impregneervloeistof is al verdund tot een gereed product, en aan te brengen door middel van dompelen, met een hogedrukspuit, of met een kwast. We adviseren 2 tot 3 lagen aan te brengen op geschaafd hout. Voor fijn bezaagd hout zijn 2 lagen voldoende. Het drogen duurt ongeveer 48 uur, afhankelijk van het weer. Houd er rekening mee dat de vloeistof vlekken kan maken. Op niet poreuze oppervlakken zoals glas of staal, hecht het niet en is het af te spoelen met water.
Actie!
Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00 Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 2.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 180 × 180 × 160 mm |
| Toe te passen op | hout |
| Gebaseerd op | water |
| Dekking | transparant |
| Kleurgroep | bruin |
| Gemiddeld verbruik | 0.17 L |
| Moet geprimed | Nee |
| Inhoud (liter) | 2.5 L |
| Kleur | Bruin |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Pine 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.