| Gewicht | 77.5 kg |
|---|---|
| Roede | losse roedes |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Glasdikte | 4mm |
| Glas | enkel glas |
| Draairichting deur | links scharnierend |
| Deurtype | dubbele deur |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
| Dikte | 40 mm |
| Deurafmetingen | 84,7 x 1966 mm |
| Glasafmetingen | 63,7 x 1250 mm |
| Binnenafmeting kozijn | 180,0 x 2010 mm |
| Buitenafmeting kozijn | 185,0 x 2050 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Glas |
| Behandeling | Gespoten |
| Houtsoort | Vuren |
Alle Producten
Vuren dubbele glas deur 6-ruits zwart gespoten B1850xH2050mm buitenmaat, linksdraaiend
€645.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.