Deze wilgenteenmatten zijn per stengel ingebonden
| Gewicht | 6.2 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1500 × 200 × 130 mm |
| Gebonden | enkel |
| Hoogte | 1500 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Extra informatie | Per stengel ingebonden |
| Materiaal | Wilgenteen |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.