| Gewicht | 14.827 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2100 × 88 × 44 mm |
| Keurmerk | PEFC |
| Breedte | 1500 mm |
| Hoogte | 2100 mm |
| Minimale breedte | 900 mm |
| Extra informatie | Balken van 4,4 x 88 mm |
| Houtsoort | Grenen |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Alle Producten
Tuindeurkozijn + aanslagligger bruin geïmpregneerd
€39.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.