| Gewicht | 0.45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 140 × 140 × 100 mm |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 145 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| Verstelbaar tot | 220 mm |
| Draagvermogen | 900 kg |
| Verstelbaar vanaf | 140 mm |
| Extra informatie | Verstelbaar en gemaakt van nieuw plastic |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | Tot 100 cm |

Alle Producten
Verstelbare kunststof vloerdrager 14–22 cm
€6.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.