| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 500 × 1200 × 130 mm |
| Producttype | Zandbakken |
| Inbegrepen | afdekkap |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Breedte | 1200 mm |
| Hoogte | 300 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Tuindeco configurator id | 8513f1ea7a4c59c28c16d6791599186d |
| Houtdikte | 16 mm |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Zandbak vierkant met bankdeksel, geschaafd grenen
€69.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.