| Gewicht | 2.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 180 × 180 × 160 mm |
| Toe te passen op | hout |
| Kleurgroep | grijs |
| Dekking | semi-dekkend |
| Gebaseerd op | water |
| Gemiddeld verbruik | 0.17 L |
| Moet geprimed | Nee |
| Inhoud (liter) | 2.5 L |
| Kleur | Wit/grijs |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.
Onlangs bekeken
- Daktrimmen
Aluminium daktrim set t.b.v. Oslo XL type 5-8
€234.00Oorspronkelijke prijs was: €234.00.€211.00Huidige prijs is: €211.00. - Daktrimmen
Aluminium daktrim zwart t.b.v. Lemmer
€204.00Oorspronkelijke prijs was: €204.00.€184.00Huidige prijs is: €184.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.