Deze wilgenteenmatten zijn per stengel ingebonden
| Gewicht | 10 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1750 × 240 × 160 mm |
| Gebonden | enkel |
| Hoogte | 1750 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Extra informatie | Per stengel ingebonden |
| Materiaal | Wilgenteen |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.