| Gewicht | 0.859 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 220 × 220 × 32 mm |
| Inbegrepen | slotkast |
| Beslag kleur | blank |
| Beslag materiaal | RVS |
| Beslag afwerking | geborsteld |
| Cilindermaat | 40/40 |
| Backset | 50 mm |
| Hart-op-hart maat | 55 mm |
| Materiaal | Rvs |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Tuindeurslot voor schuifdeuren
€91.00 Oorspronkelijke prijs was: €91.00.€90.00Huidige prijs is: €90.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00. - Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Verhoogde moestuinbak, lariks B120 x D60 x H80 cm
€165.00Oorspronkelijke prijs was: €165.00.€163.00Huidige prijs is: €163.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.