| Gewicht | 13 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2200 × 430 × 160 mm |
| Producttype | Glijbanen |
| Kleurgroep | blauw |
| Lengte | 2200 mm |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Blauw |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Verhoogde moestuinbak, lariks B120 x D60 x H80 cm
€165.00Oorspronkelijke prijs was: €165.00.€163.00Huidige prijs is: €163.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.