| Gewicht | 28 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1230 × 300 × 200 mm |
| Inbegrepen | plantenbakfolie |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Houtsoort | Lariks |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Actie!
Alle Producten
Verhoogde moestuinbak, lariks B120 x D60 x H80 cm
€165.00 Oorspronkelijke prijs was: €165.00.€163.00Huidige prijs is: €163.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.