| Gewicht | 2.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 160 × 160 mm |
| Toe te passen op | hout |
| Kleurgroep | grijs |
| Dekking | transparant |
| Moet geprimed | Nee |
| Inhoud (liter) | 2.5 L |
| Kleur | Zilvergrijs |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00 Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.