| Gewicht | 36.868 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2132 × 900 × 220 mm |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Beslag kleur | blank |
| Deurtype | enkele deur |
| Beslag materiaal | RVS |
| Beslag afwerking | geborsteld |
| Plank | 1,4 x 140 mm |
| Bevestigingsmethode | geschroefd |
| Cilindermaat | 40/40 |
| Breedte | 900 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Backset | 45 mm |
| Hart-op-hart maat | 72 mm |
| Framedikte | 19 mm |
| Extra informatie | Voorzien van ijzeren frame |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Keruing |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Verhoogde moestuinbak, lariks B120 x D60 x H80 cm
€165.00Oorspronkelijke prijs was: €165.00.€163.00Huidige prijs is: €163.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.