| Gewicht | 28 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2880 × 120 × 220 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Hoogte | 2360 mm |
| Lengte | 2790 mm |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 13 |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Behandeling | Poedergecoat |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Alle Producten
Tuindeco Advance line windscherm 300 cm
€493.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Verhoogde moestuinbak, lariks B120 x D60 x H80 cm
€165.00Oorspronkelijke prijs was: €165.00.€163.00Huidige prijs is: €163.00.










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.