Zitplanken rondom
Alle Producten
Zandbak vierkant met deksel, geschaafd grenen
€87.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 490 × 1200 × 110 mm |
| Producttype | Zandbakken |
| Inbegrepen | afdekkap |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Breedte | 1200 mm |
| Hoogte | 240 mm |
| Lengte | 1200 mm |
| Tuindeco configurator id | 8aab304328bc5c78a15f88438003512a |
| Houtdikte | 16 mm |
| Extra informatie | Zitplanken rondom |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€36.00Huidige prijs is: €36.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.