| Gewicht | 10.6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2950 × 500 × 350 mm |
| Kleurgroep | rood |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Lengte | 3000 mm |
| Extra informatie | Geschikt voor platform hoogtes tussen de 130-1600 mm |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Rood |
| Lengte | 250 – 300 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.