Deze stoel kan gestapeld worden.
Let op: de getoonde prijs is een setprijs. Een set bestaat uit 2 stoelen.
Tuinstoelen
Teak tuinstoel Riau (set van 2 stoelen)
€582.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 30 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 730 × 630 × 1000 mm |
| Kleurgroep | wit |
| Breedte | 480 mm |
| Hoogte | 920 mm |
| Lengte | 560 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Verpakkingseenheid | 2 piece |
| Extra informatie | Hoogte rugleuning: 490 mm |
| Houtsoort | Teak |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.