| Gewicht | 77.5 kg |
|---|---|
| Roede | losse roedes |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Glasdikte | 4mm |
| Glas | enkel glas |
| Draairichting deur | links scharnierend |
| Deurtype | dubbele deur |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
| Dikte | 40 mm |
| Deurafmetingen | 84,7 x 1966 mm |
| Glasafmetingen | 63,7 x 1250 mm |
| Binnenafmeting kozijn | 180,0 x 2010 mm |
| Buitenafmeting kozijn | 185,0 x 2050 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Glas |
| Behandeling | Gespoten |
| Houtsoort | Vuren |
Alle Producten
Vuren dubbele glas deur 6-ruits zwart gespoten B1850xH2050mm buitenmaat, linksdraaiend
€645.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Asschepset
€124.00Oorspronkelijke prijs was: €124.00.€114.00Huidige prijs is: €114.00.
Onlangs bekeken
- Alle Producten
Tatajuba hardhout vlonderplank 21x145x5800mm kunstmatig gedroogd, geschaafd, FAS
€70.00 - Alle Producten
Set 14 – EPDM dakbedekking 7500x3600mm incl. Contactlijm (1-zijdige verlijming)
€619.00Oorspronkelijke prijs was: €619.00.€576.00Huidige prijs is: €576.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.