| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 950 × 600 × 250 mm |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 900 mm |
| Hoogte | 930 mm |
| Lengte | 740 mm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | Tot 100 cm |
Actie!
Tuinstoelen
Loungestoel Miami vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€135.00 Oorspronkelijke prijs was: €135.00.€134.00Huidige prijs is: €134.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
Onlangs bekeken
- Buitenleven
Dakgootset kunststof 100 mm blokhut Toilet aanbouw 28 mm
€422.00Oorspronkelijke prijs was: €422.00.€403.00Huidige prijs is: €403.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.