| Gewicht | 45 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1100 × 950 × 240 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Breedte | 510 mm |
| Hoogte | 1080 mm |
| Lengte | 600 mm |
| Zithoogte | 480 mm |
| Extra informatie | Hoogte rugleuning: 720 mm |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Tuinstoelen
Loungestoel Miami vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€135.00Oorspronkelijke prijs was: €135.00.€134.00Huidige prijs is: €134.00.











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.