| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 970 × 680 × 170 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 930 mm |
| Lengte | 580 mm |
| Zithoogte | 440 mm |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Tuinstoelen
Loungestoel Miami vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€135.00Oorspronkelijke prijs was: €135.00.€134.00Huidige prijs is: €134.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.