| Gewicht | 47 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2050 × 700 × 150 mm |
| Inbegrepen | kussen |
| Kussenkleur | royal ribbon grey |
| Breedte | 650 mm |
| Hoogte | 350 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.