| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 50 × 50 × 100 mm |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Lengte | 200 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| Verstelbaar tot | 70 mm |
| Draagvermogen | 750 kg |
| Verstelbaar vanaf | 50 mm |
| Extra informatie | Verstelbaar en gemaakt van nieuw plastic |
| Materiaal | Kunststof |

Alle Producten
Verstelbare kunststof vloerdrager instelbaar 5–7 cm
€5.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00. - Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00.




Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.