Verstelbaar en gemaakt van nieuw plastic
Alle Producten
Verstelbare kunststof vloerdrager Pedestal-1 instelbaar 3-6 cm
€3.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 0.24 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 162 × 162 × 55 mm |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 162 mm |
| Hoogte | 55 mm |
| Lengte | 162 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| Verstelbaar tot | 60 mm |
| Draagvermogen | 450 kg |
| Verstelbaar vanaf | 30 mm |
| Extra informatie | Verstelbaar en gemaakt van nieuw plastic |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.