Verstelbaar en gemaakt van nieuw plastic
Alle Producten
Verstelbare kunststof vloerdrager Pedestal-2 instelbaar 6-14 cm
€5.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 0.24 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 205 × 205 × 95 mm |
| Kleurgroep | zwart |
| Breedte | 205 mm |
| Hoogte | 95 mm |
| Lengte | 205 mm |
| Verstelbaar | Ja |
| Verstelbaar tot | 140 mm |
| Draagvermogen | 1400 kg |
| Verstelbaar vanaf | 60 mm |
| Extra informatie | Verstelbaar en gemaakt van nieuw plastic |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.