Deze wilgenteenmatten zijn per stengel ingebonden
| Gewicht | 3.8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 × 200 × 130 mm |
| Gebonden | enkel |
| Hoogte | 1000 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Extra informatie | Per stengel ingebonden |
| Materiaal | Wilgenteen |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Ebben 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zilvergrijs 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.