| Gewicht | 16 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 360 × 440 × 230 mm |
| Inbegrepen | zinken bak |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 460 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Lengte | 1220 mm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Werkbank Luxe grenen groen geïmpregneerd met zinken bak
€114.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€39.00Huidige prijs is: €39.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.