| Gewicht | 65 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1100 × 1000 × 260 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Hoogte | 860 mm |
| Diameter | 1850 mm |
| Zithoogte | 460 mm |
| Binnendiameter | 570 mm |
| Extra informatie | Houtdikte zitting: 31 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Geolied |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.