| Gewicht | 72 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1600 × 1400 × 300 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Hoogte | 770 mm |
| Diameter | 2130 mm |
| Zitdiepte | 350 mm |
| Zitbreedte | 350 mm |
| Opklapbare zitting | Nee |
| Houtdikte | 35 mm |
| Bladdiameter | 1150 mm |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Geolied |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Picknicktafels
Picknicktafel Basis 180 cm vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€200.00Oorspronkelijke prijs was: €200.00.€197.00Huidige prijs is: €197.00. - Picknicktafels
Picknicktafel Superieur 300 cm vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€327.00Oorspronkelijke prijs was: €327.00.€321.00Huidige prijs is: €321.00. - Picknicktafels
Picknicktafel rond Classic, vuren gedroogd, groen geïmpregneerd
€486.00Oorspronkelijke prijs was: €486.00.€477.00Huidige prijs is: €477.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.