| Gewicht | 7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 × 1000 × 40 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Strips | 1,4 x 20 mm |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Bangkirai |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Alle Producten
Tuintegel hardhout Bangkirai Yogyakarta 1000x1000mm
€46.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.