| Gewicht | 2.5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 180 × 180 × 160 mm |
| Toe te passen op | hout |
| Kleurgroep | geel |
| Gebaseerd op | water |
| Dekking | transparant |
| Gemiddeld verbruik | 0.17 L |
| Moet geprimed | Nee |
| Inhoud (liter) | 2.5 L |
| Kleur | Pine |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
Embadecor Pine 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€429.00Huidige prijs is: €429.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.