| Gewicht | 32 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 48 × 1800 mm |
| Bevestigingsmethode | RVS geschroefd |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Plank | 1,6 x 140 mm |
| Tussenlatmaat | 1,6 x 140 mm |
| Keurmerk | PEFC |
| Droging | kunstmatig gedroogd |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Aantal planken | 17 |
| Dicht scherm | Nee |
| Aantal planken (publicatie) | 19 (17+2) |
| Horizontaal bruikbaar | Nee |
| Aantal tussenlatten | 2 |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinscherm Salzburg, douglas, RVS-geschroefd, 19-planks (17+2) 1800x1800mm
€115.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Carefree Protect zwarte teer 2,5 ltr
€40.00Oorspronkelijke prijs was: €40.00.€38.00Huidige prijs is: €38.00. - Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.