| Gewicht | 69 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 1800 × 52 mm |
| Tussenlatmaat | 1,6 x 70 mm |
| Bevestigingsmethode | RVS geschroefd |
| Keurmerk productmodel | PEFC |
| Plank | 1,8 x 20,0/250 mm |
| Keurmerk | PEFC |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 1800 mm |
| Aantal planken | 12 |
| Dicht scherm | Nee |
| Aantal planken (publicatie) | 15 (12+3) |
| Horizontaal bruikbaar | Ja |
| Aantal tussenlatten | 3 |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Duurzaamheidsklasse | Klasse 3 |
| Houtsoort | Grenen |
| Afwerking | Fijn bezaagd |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinscherm Rustiek, groen geïmpregneerd grenen, RVS-geschroefd, 15-planks (12+3) 1800x1800mm
€125.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneerolie t.b.v hottub
€25.00Oorspronkelijke prijs was: €25.00.€24.00Huidige prijs is: €24.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.