| Gewicht | 75 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1200 × 2200 × 420 mm |
| Inbegrepen | bouwtekening |
| Dakbedekking inbegrepen | dakleer |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Droging | gedroogd |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 800 mm |
| Hoogte | 2140 mm |
| Lengte | 1270 mm |
| Wanddikte | 16 mm |
| Hoogte achterwand | 2110 mm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Alle Producten
Tuinkast Drenthe vuren groen geïmpregneerd incl. dakleer
€441.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.