| Gewicht | 211 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2400 × 1200 × 430 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Dakbedekking inbegrepen | dakleer |
| Deurtype | enkele deur |
| Daktype | zadeldak |
| Droging | gedroogd |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1220 mm |
| Lengte | 1880 mm |
| Inhoud (m³) | 4.6 m³ |
| Fundering | 188 x 1220 mm |
| Nokhoogte | 2100 mm |
| Prefab paneel | Ja |
| Wanddikte | 16 mm |
| Dakoppervlak | 3.6 m² |
| Geschikte dakpan | Nee |
| Binnenoppervlak vloer | 2.3 m² |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Actie!
Alle Producten
Tuinhuis Vincent vuren groen geïmpregneerd
€544.00 Oorspronkelijke prijs was: €544.00.€543.00Huidige prijs is: €543.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Red Class Wood 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.