| Gewicht | 300 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2300 × 1150 × 570 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Dakbedekking inbegrepen | dakleer |
| Raammateriaal | plexiglas |
| Daktype | zadeldak |
| Droging | gedroogd |
| Deurtype | dubbele deur |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 2240 mm |
| Lengte | 2310 mm |
| Inhoud (m³) | 10.2 m³ |
| Fundering | 231 x 2240 mm |
| Nokhoogte | 2200 mm |
| Prefab paneel | Ja |
| Wanddikte | 16 mm |
| Dakoppervlak | 7 m² |
| Geschikte dakpan | Nee |
| Aantal vaste ramen | Ja |
| Binnenoppervlak vloer | 5.1 m² |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Vuren |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Alle Producten
Tuinhuis Hugo vuren groen geïmpregneerd
€849.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Flessenhouder
€84.00Oorspronkelijke prijs was: €84.00.€78.00Huidige prijs is: €78.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.