| Gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1800 × 800 × 32 mm |
| Strips | 1,6 x 90 mm |
| Bevestigingsmethode | verzinkt geschoten |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Keurmerk | FSC |
| Keurmerk productmodel | FSC |
| Kleurgroep | groen |
| Breedte | 1800 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Latafstand | 70 mm |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Grenen |
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Alle Producten
Tuinhek grenen groen geïmpregneerd recht 800x1800mm
€24.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.