| Gewicht | 53.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2132 × 1400 × 220 mm |
| Inbegrepen | cilinderslot |
| Beslag kleur | blank |
| Deurtype | enkele deur |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op aanvraag |
| Plank | 1,6 x 140 mm |
| Beslag materiaal | RVS |
| Beslag afwerking | geborsteld |
| Bevestigingsmethode | geschroefd |
| Cilindermaat | 40/40 |
| Breedte | 1400 mm |
| Hoogte | 1950 mm |
| Backset | 45 mm |
| Hart-op-hart maat | 72 mm |
| Framedikte | 19 mm |
| Extra informatie | Voorzien van ijzeren frame |
| Materiaal | Metaal |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 200 – 250 cm |
Alle Producten
Tuindeur Privacy Douglas met RVS inbouwslotset 1400x1950mm
€266.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Zwart 0,75 ltr
€20.00Oorspronkelijke prijs was: €20.00.€19.00Huidige prijs is: €19.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.