met bodem
| Gewicht | 75 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 × 1000 × 920 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Inbegrepen | worteldoek |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Extra informatie | met bodem |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Plantenbakken
Plantenbak Mosel 130 cm
€178.00Oorspronkelijke prijs was: €178.00.€176.00Huidige prijs is: €176.00. - Plantenbakken
Kruidentoren, lariks B90xD60xH150 cm
€253.00Oorspronkelijke prijs was: €253.00.€248.00Huidige prijs is: €248.00. - Plantenbakken
Seneca 100 – Dubbelwandige bloembak antraciet – 1000x1000x760mm
€213.00Oorspronkelijke prijs was: €213.00.€210.00Huidige prijs is: €210.00.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.