met bodem
| Gewicht | 28 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 600 × 600 × 720 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Inbegrepen | worteldoek |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Lengte | 600 mm |
| Extra informatie | met bodem |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Plantenbakken
Verhoogde plantenbak Donau, lariks B190xD90xH65 cm
€288.00Oorspronkelijke prijs was: €288.00.€283.00Huidige prijs is: €283.00. - Plantenbakken
Trellis voor plantenbak Mosel/Elbe 1000x1500mm
€69.00Oorspronkelijke prijs was: €69.00.€68.00Huidige prijs is: €68.00. - Plantenbakken
Verhoogde plantenbak Neckar, onbehandeld vuren B150 x D76 x H79 cm
€185.00Oorspronkelijke prijs was: €185.00.€182.00Huidige prijs is: €182.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.