| Gewicht | 55 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 2000 × 500 × 270 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Breedte | 400 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Zithoogte | 440 mm |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€77.00Huidige prijs is: €77.00. - Alle Producten
PVC liner blauw
€469.00Oorspronkelijke prijs was: €469.00.€443.00Huidige prijs is: €443.00.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.