| Gewicht | 36 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1530 × 700 × 210 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Breedte | 510 mm |
| Hoogte | 910 mm |
| Lengte | 1500 mm |
| Zithoogte | 440 mm |
| Houtsoort | Teak |
| Materiaal | Hout |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 150 – 200 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.





Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.