| Gewicht | 72 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1350 × 1350 × 180 mm |
| Keurmerk | Indonesian Legal Wood |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Breedte | 2100 mm |
| Hoogte | 750 mm |
| Lengte | 2100 mm |
| Zitdiepte | 300 mm |
| Zitbreedte | 1300 mm |
| Zithoogte | 450 mm |
| Opklapbare zitting | Nee |
| Bladdiepte | 1300 mm |
| Bladbreedte | 1300 mm |
| Houtdikte | 30 mm |
| Extra informatie | Afmeting tafelblad: 130 x 1300 mm |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Geolied |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Picknicktafels
Hardhouten picknicktafel vierkant Premium
€566.00
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.