Alleen geschikt voor privé gebruik in niet openbare ruimtes. Te allen tijde ouderlijk toezicht voorgeschreven.
Alle speeltoestellen zijn pas bespeelbaar vanaf de leeftijd van 3 jaar tot en met een gewicht van 50kg.
| Gewicht | 12.13 kg |
|---|---|
| Leeftijdsgroep | Kleuters |
| Inbegrepen | bouwtekening |
| Niet inbegrepen | speelgarnituren |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Kolommen | 8,8 x 88 mm |
| Producttype | Speeltoestellen |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Zelfbouw | Nee |
| Hoogte | 3290 mm |
| Lengte | 2270 mm |
| Tuindeco configurator id | ded162a751775bfeb884b6dcb79516f1 |
| Voorgeboord | Nee |
| Vloerhoogte | 1500 mm |
| Extra informatie | De diepte inclusief trap is 2268 mm |
| Geschikt voor publiek gebruik | Nee |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Houtsoort | Douglas |
| Behandeling | Onbehandeld |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Alle Producten
Impregneervloeistof Honing geel 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00. - Alle Producten
Embadecor Zilvergrijs 2,5 ltr
€81.00Oorspronkelijke prijs was: €81.00.€75.00Huidige prijs is: €75.00. - Alle Producten
Impregneervloeistof Bruin 2,5 ltr
€37.00Oorspronkelijke prijs was: €37.00.€35.00Huidige prijs is: €35.00.








Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.