Dubbelwandige wanden (21 mm) voor extra stevigheid. Bodemloos ontwerp voor optimale afwatering.
Actie!
Plantenbakken
Seneca 150 – Dubbelwandige bloembak antraciet – 1500x1000x760mm
€245.00 Oorspronkelijke prijs was: €245.00.€241.00Huidige prijs is: €241.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
| Gewicht | 47 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1500 × 1000 × 760 mm |
| Kleurgroep | grijs |
| Attitm v01 tdi erp stocktype | Op voorraad |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Breedte | 1000 mm |
| Hoogte | 760 mm |
| Lengte | 1500 mm |
| Extra informatie | Dubbelwandig (21 mm), zonder bodem |
| Attitm v01 tdi erp atp leadtime | 13 |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Antraciet |
| Behandeling | Poedergecoat |
| Lengte | Tot 100 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Plantenbakken
Bloembak cortenstaal Hudson 600x1200x600mm
€250.00Oorspronkelijke prijs was: €250.00.€245.00Huidige prijs is: €245.00. - Plantenbakken
Multi plantenbak/kruidenbak, lariks B60xD60xH80 cm
€154.00Oorspronkelijke prijs was: €154.00.€152.00Huidige prijs is: €152.00. - Plantenbakken
Bloembak Mohawk, zwart gepoedercoat staal 600x1200x600mm
€319.00Oorspronkelijke prijs was: €319.00.€313.00Huidige prijs is: €313.00.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.