| Gewicht | 24 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 1030 × 600 × 230 mm |
| Inbegrepen | bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk productmodel | Neutraal |
| Breedte | 600 mm |
| Hoogte | 800 mm |
| Lengte | 600 mm |
| Houtsoort | Lariks |
| Materiaal | Hout |
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Lengte | 100 – 150 cm |
Actie!
Plantenbakken
Multi plantenbak/kruidenbak, lariks B60xD60xH80 cm
€154.00 Oorspronkelijke prijs was: €154.00.€152.00Huidige prijs is: €152.00.
✓ Op voorraad — Binnen 5 werkdagen geleverd
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Gerelateerde producten
- Plantenbakken
Verhoogde plantenbak Donau, lariks B190xD90xH65 cm
€288.00Oorspronkelijke prijs was: €288.00.€283.00Huidige prijs is: €283.00. - Plantenbakken
Seneca 100 – Dubbelwandige bloembak antraciet – 1000x1000x760mm
€213.00Oorspronkelijke prijs was: €213.00.€210.00Huidige prijs is: €210.00. - Plantenbakken
Verhoogde plantenbak Neckar, onbehandeld vuren B150 x D76 x H79 cm
€185.00Oorspronkelijke prijs was: €185.00.€182.00Huidige prijs is: €182.00.










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.